تبلیغات
تور لحظه آخری برج خنک کننده هوا ساز پارتیشن  برد هوشمند  برد هوشمند 

همانطور که در مقالات قبلی سایت در مورد خواص شیر در زیبایی پوست صحبت کردیم.در این قسمت نیز قصد داریم ضمن معرفی چندماسک صورت برای زیبایی پوست کمی بیشتر در مورد خواص شیر و تاثیر آن در زیبایی پوست صحبت کنیم.

برای اینکه پوست صورت شما ملایم شود می تواند کمی نمک را با کمی شیر مخلوط کنید و این محلول فوق العاده را هنگام خواب روی پوست خود بمالید.هنگام بیدار شدن از خواب متوجه خواهید شد که چقدر پوست شما نرم و لطیف شده است.

ماسک صورت توت فرنگی نیز یک ماسک صورت بسیار تاثیر گذار در زیبایی پوست می باشد.اگر چربی بیش از حد پوست شما،باعث شده است تا برای درمان آن هر راهی را امتحان کنید،توت فرنگی یک گزینه بسیار مناسب می باشد.

ماسک صورت برای زیبایی پوست

ماسک صورت برای زیبایی پوست با توت فرنگی

برای تهیه این ماسک صورت بسیار کاربردی،نیاز به کمی آب توت فرنگی است.یک عدد سفیده تخم مرغ را با دو قاشق غذاخوری شیر مخلوط کنید و یک نوک انگشت جوش  شیرین را با آن مخلوط کنید.در نهایت سه قاشق غذاخوری آب توت فرنگی را با آن مخلوط کنید و بمدت 20 دقیقه روی پوست این ماسک را نگه دارید.

ماسک صورت برای زیبایی پوست و ضد چروک :ماسک بعدی استفاده از کیوی،ماست و عسل می باشد.برای تهیه این ماسک صورت کاربردی 2 قاشق غذاخوری ماست،یک قاشق غذاخوری عسل و یک عدد کیوی آب گیری شده را با هم مخلوط کنید و ماسک صورت فوق را به مدت نیم ساعت روی پوست خود نگاه دارید.

+ نوشته شده توسط Alborzkh در شنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۳ بعد از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha